close
تبلیغات در تدبیربلاگ
باربری | کسب درآمد
مقام معظم رهبری مدظله العالی
پخش آثار
تبلیغات آنلاین یا تبلیغات چاپی؟چهارشنبه نوزدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه  تبلیغات آنلاین یا تبلیغات چاپی؟
دلایل استفاده از سایت سازگار با موبایل یا موبایل فرندلیسه شنبه هجدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه دلایل استفاده از سایت سازگار با موبایل یا موبایل فرندلی
قدرت وبلاگ نویسیدوشنبه هفدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه قدرت وبلاگ نویسی
6 استراتژی بازاریابی B2Bیکشنبه شانزدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه 6 استراتژی بازاریابی B2B
چگونه زمان ماندگاری کاربر در سایت را افزایش دهیم؟شنبه پانزدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه چگونه زمان ماندگاری کاربر در سایت را افزایش دهیم؟
علت ترک سایت توسط کاربرانپنجشنبه سیزدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه علت ترک سایت توسط کاربران
چگونه سئو فروش شما را تحت تأثیر قرار می دهدچهارشنبه دوازدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه چگونه سئو فروش شما را تحت تأثیر قرار می دهد
سئو و بازاریابی محتوا چه ارتباطی با هم دارند؟سه شنبه یازدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه سئو و بازاریابی محتوا چه ارتباطی با هم دارند؟
طراحی دقیق وب سایت: 7 قدم آسان تا بدانید وبسایتتان به چه چیزهایی نیاز دارد!یکشنبه دوم شهریور هزار و سیصد و نود و نه طراحی دقیق وب سایت: 7 قدم آسان تا بدانید وبسایتتان به چه چیزهایی نیاز دارد!
5 استراتژی برتر برای محتوا گذاریشنبه یکم شهریور هزار و سیصد و نود و نه 5 استراتژی برتر برای محتوا گذاری
معرفی شیوه های دیجیتال مارکتینگ برای جذب مشتریان بیشترسه شنبه بیست و هشتم مرداد هزار و سیصد و نود و نه معرفی شیوه های دیجیتال مارکتینگ برای جذب مشتریان بیشتر
9 روش بازاریابی دیجیتال (چگونگی استفاده از هر کدام!)دوشنبه بیست و هفتم مرداد هزار و سیصد و نود و نه 9 روش بازاریابی دیجیتال (چگونگی استفاده از هر کدام!)
تجارت الکترونیک در کرونا ویروس چه وضعیتی دارد؟یکشنبه بیست و ششم مرداد هزار و سیصد و نود و نه تجارت الکترونیک در کرونا ویروس چه وضعیتی دارد؟
مجنتو و شاپی فای چه برتری هایی نسبت به هم دارند؟شنبه بیست و پنجم مرداد هزار و سیصد و نود و نه مجنتو و شاپی فای چه برتری هایی نسبت به هم دارند؟
خواص عسل برای زنانسه شنبه بیست و یکم مرداد هزار و سیصد و نود و نه خواص عسل برای زنان
مقایسه نقاط ضعف مجنتو با نقاط قوت این پلتفرمسه شنبه بیست و یکم مرداد هزار و سیصد و نود و نه مقایسه نقاط ضعف مجنتو با نقاط قوت این پلتفرم
معایب وردپرس و علت محبوبیت آندوشنبه بیستم مرداد هزار و سیصد و نود و نه معایب وردپرس و علت محبوبیت آن
چرا از پلتفرم مجنتو برای طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده کنم؟دوشنبه سیزدهم مرداد هزار و سیصد و نود و نه چرا از پلتفرم مجنتو برای طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده کنم؟
معایب وردپرس و علت محبوبیت آنسه شنبه هفتم مرداد هزار و سیصد و نود و نه معایب وردپرس و علت محبوبیت آن
9 دلیل مهم انتخاب مجنتو برای تجارت الکترونیکیکشنبه پنجم مرداد هزار و سیصد و نود و نه 9 دلیل مهم انتخاب مجنتو برای تجارت الکترونیک

چرا به وب سایت نیاز دارید؟

چهارشنبه یکم مرداد هزار و سیصد و نود و نه | 0 دیدگاه

امروزه شما تقریبا برای هرکاری می توانید یک وب سایت داشته باشید-از کمپین های سرمایه گذاری جمعی گرفته تا صفحات طرفداران حیوانات خانگی. اما به دلایلی، بسیاری از مشاغل کوچک برای آنلاین شدن حتی در شرایطی که حدود 25 سال است که وب سایت ها در دسترس هستند خیلی آهسته عمل می کنند. اگر تا کنون به این موضوع فکر نکرده اید که چرا به وب سایت نیاز دارید؟ پیشنهاد می کنیم چند دقیقه زمان بگذارید و این مقاله را مطالعه فرمایید.

خوشبختانه، تعداد مشاغل کوچک با وب سایت های حرفه ای به طور پیوسته در حال افزایش است اما هنوز هزاران شغل به گذر زمان توجهی ندارند و از مزایای داشتن یک وب سایت کاری اطلاعی ندارند. چه چیزی سد راه آنها است؟ آیا به مشاوره وب نیاز دارند؟

در نظرسنجی ها، بسیاری از دارندگان مشاغل می گویند که مهارت، زمان و یا پول برای ساختن یک وب سایت تجاری را ندارند. اما تعداد شگفت انگیزی می گویند که تجارتشان نیازی به وب سایت و حتی شناخت روانشناسی رنگ در برندسازی را ندارد، یا به این دلیل که لازم نیست، یا به این دلیل که از دیگر شبکه های اجتماعی برای کمک به کسب و کارشان کمک می گیرند.چرا برای تجارت کوچکم به یک وب سایت نیاز دارم؟

به همین خاطر در این پست در مورد اینکه چرا تجارت کوچک شما باید وب سایت خود را داشته باشد صحبت می کنیم. اگر جز افرادی هستید که صاحب مشاغل کوچک است و هنوز خود را در حصاری محصور کرده اید، در ادامه نوشتیم که چرا به وب سایت نیاز دارید؟

چرا به وب سایت نیاز دارید؟

دلایل اصلی ما:

یک وب سایت حرفه ای انتظارات مشتری را برآورده می کند:

اکنون بیش از هر زمان دیگری، مشتریان شما انتظار دارند که بتوانند اطلاعات مربوط به شرکت شما را بصورت آنلاین پیدا کنند. در حقیقت، اکثر مصرف کنندگان اکنون حتی اگر بخواهند چیزی را از فروشگاه محلی خود خریداری کنند تحقیقاتی را بصورت آنلاین انجام می دهند.

چرا برای تجارت کوچکم به یک وب سایت نیاز دارم؟

اگر وب سایتی ندارید، پیامی با این مضمون ارسال می کنید که تجارت شما در دوره تاریکی گیر کرده است، یا علاقه ای به یافتن مشتریان جدید ندارید- و شاید اینها پیام هایی نیستند که احتمالا می خواهید ارسال کنید.

آنها به اطلاعات زیادی یا یک دایره المعارف پیچیده و چند صفحه ای در مورد شما نیاز ندارند. معمولا چند صفحه ساده درباره اطلاعات اساسی و متناسب با نیازهای آنها که پیدا کردنش راحت باشد، می تواند بیش از اندازه کافی باشد. و مهمتر از همه، این اطلاعات باید دقیق و به روز باشد، به این علت که وقتی اطلاعات قدیمی هنگام جستجو برای مردم نمایش داده می شود، موجب رنجش آنها می شود.

شما می توانید اطلاعات و برند خود را کنترل کنید:

نظرات کاربران فوق العادست، اما آیا نباید ایده ای درمورد اینکه چه اطلاعاتی در مورد شرکت شما به عموم ارائه و نمایش داده شود داشته باشید؟ داشتن وب سایت برای شرکت شما یک حضور رسمی در اینترنت حساب می شود پس بنابراین دیگر نیاز نیست دیگران برای شما و به جای شما صحبت کنند. و شما می توانید این وب سایت را با آرم، رنگ و فونت دلخواهتان به روشی که می خواهید طراحی کنید.

یک وب سایت مقرون به صرفه تر از تبلیغات سنتی است:

بسیاری از مشاغل کوچک به صفحات زرد اعتماد می کنند و اجازه می دهند تجارتشان در آن صفحات تبلیغ شود. آیا به نظرتان خرید آگهی از این صفحات به منزله دور ریختن بودجه نیست؟ هزینه های وب سایت هر ساله در حال کاهش است و دسترسی گسترده تری نیز وجود دارد.

به روزرسانی وب سایت آسانتر است:

اگر سال ها پیش سعی در راه اندازی یا طراحی سایت داشتید، این امکان وجود داشت که خاطرات بدی را از این تجربه داشته باشید. احتمالا هفته ها یا حتی ماه ها طول کشید تا یک توسعه دهنده آن را طراحی کند، و بعد از آن دیگر خودتان نمی توانستید تغییری در سایت بوجود بیاورید. موارد ساده مانند به روزرسانی ساعت فروشگاه امکان داشت ساعت ها طول بکشد، بنابراین اطلاعات شما منسوخ شده بود. و تغییر رنگ یا آپلود عکس؟؟؟ موفق باشید!

چرا برای تجارت کوچکم به یک وب سایت نیاز دارم؟

شما می توانید مشتریان موجود و بالقوه را پیدا کنید:

نه تنها همه این افراد قادر به دیدن وب سایت شما هستند بلکه از طریق آن می توانند با شما ارتباط برقرار کنند. با استفاده از ایمیل، فرم های تماس، صفحه نظرات، و برنامه های گپ، می توانید با مشتریان در دیگر نقاط جهان صحبت کنید، در مورد محصولات و خدمات جدید بازخورد دریافت کنید، حتی کارهای سفارش یک کشتی که هزاران مایل دورتر است را انجام دهید. و ممکن است مردم با استفاده از موتورهای جستجو یا Google Map از سایت شما بازدید کنند.

وب سایت تجاری مانند یک زمین بازی است:

اگر چه بودجه و محدوده پروژه متفاوت است، اما هیچ تفاوتی بین 500 وب سایت برتر و یک فریلنسر که روی مبل خود در اتاق نشیمن کار می کند وجود ندارد. یک وب سایت تمیز و حرفه ای شبیه یک زمین بازی است و شما می توانید خودتان و شرکت تان را آنطوری که دوست دارید ارائه دهید. اگر شرکت شما قادر به تامین نیاز مشتری باشد، چرا آنها باید بدانند تیم شما 3 نفره است یا 300 نفره؟

آیا با این حال که در دیگر شبکه های اجتماعی فعالیت می کنم، باز هم نیاز به وب سایت دارم؟

بسیاری از صاحبان مشاغل تصور می کنند داشتن یک پروفایل (پیج) شبکه های اجتماعی برای تجارتشان کافی است. شاید شما در حال حاضر یک صفحه فیسبوک داشته باشید و بررسی های خوبی در رسانه های اجتماعی داشته باشید.

اما برخی از مشکلات در مورد این استراتژی وجود دارد. اول اینکه، شما همیشه به شبکه های اجتماعی خود متکی خواهید بود. الگوریتم ها تغییر می کنند و چیزی که حداقل یک روز برای شما بازدهی داشت شاید هفته ها بازدید نداشته باشد.(همانطوری که خیلی از بیزینس هایی که به فیسبوک متکی بودند اخیرا به این موضوع رسیده اند). پس میبینید که به یک سایت نیاز دارید.

اگر شما وب سایتی داشته باشید، متعلق به شماست، و شما محتوا و پیام را کنترل می کنید. دلیل دیگری که باید کسب و کار خودتان را شروع کنید این است که مجبور نیستید از قوانین دیگران پیروی کنید-بنابراین چرا فقط آنچه را که یک پلتفرم شبکه اجتماعی به شما می گوید را باید انجام دهید؟

ترندها نیز تغییر می کنند

اگر امروز مشتریان شما در توئیتر هستند، ممکن است در اسنپ چت یا یک پلتفرم جدید دیگری نیز باشند که ما حتی در آینده اسم هایشان را نشنویم. از آنجاییکه مردم از یک برنامه به برنامه دیگر کوچ می کنند، سایت شما به عنوان یک لنگر عمل خواهد کرد. مهم نیست مشتریان شما چه پلتفرمی را ترجیح می دهند، آنها همیشه می توانند به سایت شما در یک مکان واحد دسترسی داشته باشند.

نتیجه گیری: هر مشاغلی به یک وب سایت نیاز دارد

داشتن یک سایت در دنیای امروزی ایده بسیار خوبی است. تقریبا تمام مشاغلی که مورد بررسی قرار گرفته اند قصد دارند تا پایان سال یک وب سایت داشته باشند. آیا شما هم خودتان را بخشی از این مجموعه می دانید؟

به نظرتان الان دیگر وقتش نرسیده وب سایت خود را داشته باشید؟

منبع: نیاز به وب سایت

472 بازدید

پست های مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید

comments
1
نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
ورود به بخش گالری عکس ورود به بخش فیلم و سریال ورود به بخش اینستا آرتیست
مطالب بر اساس
بازدید
جدید ترین
پیشنهادی
×