close
تبلیغات در تدبیربلاگ
باربری | کسب درآمد
مقام معظم رهبری مدظله العالی
پخش آثار
تبلیغات آنلاین یا تبلیغات چاپی؟چهارشنبه نوزدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه  تبلیغات آنلاین یا تبلیغات چاپی؟
دلایل استفاده از سایت سازگار با موبایل یا موبایل فرندلیسه شنبه هجدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه دلایل استفاده از سایت سازگار با موبایل یا موبایل فرندلی
قدرت وبلاگ نویسیدوشنبه هفدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه قدرت وبلاگ نویسی
6 استراتژی بازاریابی B2Bیکشنبه شانزدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه 6 استراتژی بازاریابی B2B
چگونه زمان ماندگاری کاربر در سایت را افزایش دهیم؟شنبه پانزدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه چگونه زمان ماندگاری کاربر در سایت را افزایش دهیم؟
علت ترک سایت توسط کاربرانپنجشنبه سیزدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه علت ترک سایت توسط کاربران
چگونه سئو فروش شما را تحت تأثیر قرار می دهدچهارشنبه دوازدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه چگونه سئو فروش شما را تحت تأثیر قرار می دهد
سئو و بازاریابی محتوا چه ارتباطی با هم دارند؟سه شنبه یازدهم شهریور هزار و سیصد و نود و نه سئو و بازاریابی محتوا چه ارتباطی با هم دارند؟
طراحی دقیق وب سایت: 7 قدم آسان تا بدانید وبسایتتان به چه چیزهایی نیاز دارد!یکشنبه دوم شهریور هزار و سیصد و نود و نه طراحی دقیق وب سایت: 7 قدم آسان تا بدانید وبسایتتان به چه چیزهایی نیاز دارد!
5 استراتژی برتر برای محتوا گذاریشنبه یکم شهریور هزار و سیصد و نود و نه 5 استراتژی برتر برای محتوا گذاری
معرفی شیوه های دیجیتال مارکتینگ برای جذب مشتریان بیشترسه شنبه بیست و هشتم مرداد هزار و سیصد و نود و نه معرفی شیوه های دیجیتال مارکتینگ برای جذب مشتریان بیشتر
9 روش بازاریابی دیجیتال (چگونگی استفاده از هر کدام!)دوشنبه بیست و هفتم مرداد هزار و سیصد و نود و نه 9 روش بازاریابی دیجیتال (چگونگی استفاده از هر کدام!)
تجارت الکترونیک در کرونا ویروس چه وضعیتی دارد؟یکشنبه بیست و ششم مرداد هزار و سیصد و نود و نه تجارت الکترونیک در کرونا ویروس چه وضعیتی دارد؟
مجنتو و شاپی فای چه برتری هایی نسبت به هم دارند؟شنبه بیست و پنجم مرداد هزار و سیصد و نود و نه مجنتو و شاپی فای چه برتری هایی نسبت به هم دارند؟
خواص عسل برای زنانسه شنبه بیست و یکم مرداد هزار و سیصد و نود و نه خواص عسل برای زنان
مقایسه نقاط ضعف مجنتو با نقاط قوت این پلتفرمسه شنبه بیست و یکم مرداد هزار و سیصد و نود و نه مقایسه نقاط ضعف مجنتو با نقاط قوت این پلتفرم
معایب وردپرس و علت محبوبیت آندوشنبه بیستم مرداد هزار و سیصد و نود و نه معایب وردپرس و علت محبوبیت آن
چرا از پلتفرم مجنتو برای طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده کنم؟دوشنبه سیزدهم مرداد هزار و سیصد و نود و نه چرا از پلتفرم مجنتو برای طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده کنم؟
معایب وردپرس و علت محبوبیت آنسه شنبه هفتم مرداد هزار و سیصد و نود و نه معایب وردپرس و علت محبوبیت آن
9 دلیل مهم انتخاب مجنتو برای تجارت الکترونیکیکشنبه پنجم مرداد هزار و سیصد و نود و نه 9 دلیل مهم انتخاب مجنتو برای تجارت الکترونیک

9 دلیل مهم انتخاب مجنتو برای تجارت الکترونیک

یکشنبه پنجم مرداد هزار و سیصد و نود و نه | 0 دیدگاه

اگر بخواهیم صورت موفقیت را ترسیم کنیم، حتما شبیه مجنتو میشد!

چرا این جمله قیاسی را برای megento مطرح کردیم؟

یک دلیل مهم پشت این جمله وجود دارد.

من مجنتو را به این دلایل که برای تجارت الکترونیک بهترین گزینه است انتخاب نکردم بلکه، در درجه اول به ویژگی های منحصر به فرد، کاربر پسند بودن، ساختار ستودنی و نیروی کاری که ازاین پلتفرم میزبانی می کند و باعث برتری این پلتفرم تجارت الکترونیک شده است انتخاب کردم.

دلایل زیادی وجودی دارد که باعث می شود شرکت های بزرگ با جدیت به این موضوع فکر کنند که چرا باید تجارت الکترونیک مجنتو را برای حفظ و پایداری مشاغل آنلاین خود انتخاب کنند.

ما در اینجا 10 دلیل مهم را موشکافی کرده ایم که چرا دارندگان فروشگاه اینترنتی یا بیزینس های نوپا اینترنتی، علاقه شدیدی به استفاده از پلتفرم MAGENTO دارند.

چرا مجنتو برای وب سایت تجارت الکترونیک مفید است؟

تجارت الکترونیک یک پدیده همیشه رو به رشد است. بیش از 86 هزار وب سایت فعال فقط در ایالت متحده وجود دارد که از بستر مجنتو استفاده می کنند.

مهمتر از همه، تقریبا 60% از خریداران آنلاین از تلفن های همراه شان برای ثبت سفارشات خود استفاده می کنند. بنابراین شما به عنوان صاحب فروشگاه آنلاین نمی توانید قدرت magento را برای وب سایت های تجارت الکترونیک نادیده بگیرید. اینها فقط چند دلیل کوچک از آمارهای شگفت انگیز مجنتو برای فروشگاه های تجارت الکترونیک است تا شما را با قدرت اکوسیستم مجنتو خوشحال کنند.

مجنتو magento بهترین پلتفرم برای تجارت الکترونیک است

برندهایی مانند Samsung, Nike, Ford, Foxconnect, Lenovo, Olympus, Men’s Health, Vizio, Nestle و میلیون ها شرکت متوسط و کوچک از CMS (سیستم مدیریت محتوا) مجنتو استفاده می کنند.

امروزه پلتفرم تجارت الکترونیک مجنتو 29.89% از کل فروشگاه های آنلاین را در اختیار دارد. این یک آمار خیلی مهمی است. با چنین سهم قابل توجهی از بازار، این CMS (سیستم مدیریت محتوا) همچنان رهبری خود را در بین سایر رقبا برای فروشگاه های تجارت الکترونیک حفظ کرده است.

افزایش روزافزون فروشگاه های تجارت الکترونیک magento نشان دهنده این واقعیت است که شما، به عنوان دارنده یک فروشگاه تجارت الکترونیک، در چشم انداز تجارت الکترونیکی آماده انقلابی از جانب مجنتو هستید.

بدون پرداختن به حاشیه، اجازه دهید دلایل اینکه چرا مجنتو فرمول موفقیت شما در تجارت الکترونیک است را بررسی کنیم.

اوپن سورس یا منبع باز

یکی از دلایلی که مجنتو برای تجارت الکترونیک انتخاب ویژه ای برای توسعه دهندگان محسوب می شود (طبق معایب و مزایای مجنتو) مربوط به این واقعیت است که magentoمنبع باز است. این بدان معناست که هر کس در مورد توسعه وب سایت مجنتو اطلاعاتی داشته باشد می تواند به نفع خودش استفاده کند.

شما می توانید یک کتابخانه عظیمی از ماژول های مجنتو رو در Magento Connect/Marketplace پیدا کنید.

magento پلتفرمی است که برای تجارت الکترونیک متولد شده است

من در اینجا از قیاس دیگری استفاده خواهم کرد. مجنتو برای تجارت الکترونیک مانند روح برای جسم است. انگاراین مطابقت در بهشت بوجود آمده است. مجنتو یک CMS پیش فرض برای تجارت آنلاین است.

می توانید ارتباطات را مشاهده نمایید.

مجنتو+تجارت الکترونیک=موفقیت.

به راستی این یک ترکیب مهلک است که موفقیت را تضمین می کند.

دلیل خوبی که مجنتو محبوب ترین CMS برای وب سایت های تجارت الکترونیک است به این واقعیت مربوط می شود که توسعه دهندگان magento را به طور ویژه ای برای وب سایت های تجارت الکترونیک توسعه داده اند.

مجنتو دقیقا مانند چتری است که تمام جوانب و کارکردهای یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند و موفق را در برمی گیرد. این یک CMS کامل برای فروشگاه های اینترنتی است که راه حل کامل با ویژگی ها و طرح های جامع برای تجارت الکترونیک ارائه می دهد.

پشتیبانی عالی

برای هر تجارتی، پشتیبانی بخش جدایی ناپذیر و مهم آن است. پشتیبانی سنتی یا آنلاین، نقش مهمی در رشد و موفقیت یک کسب و کار دارد. بنابراین، وقتی صحبت از مجنتو برای تجارت الکترونیک است، تیم پشتیبانی فنی از اهمیت اساسی برخوردار است.

magneto به عنوان یک پلتفرم درطول سال علاوه بر امنیت بالا، ثبات و پشتیبانی را نیزتضمین می کند. جامعه فعال و توسعه دهندگان به بهبود پلتفرم برای تجربه بهتر کاربربهترین استانداردهای تجارت الکترونیکی را برای مجنتو به ارمغان می آورند. این سیستم پلترفرمی است که تجارت الکترونیک شما را همیشه ساده، سریع و تحت پوشش قرار می دهد.

شما در مجنتو از پشتیبانی بالایی برخوردار هستید

عملکرد بالا

با توجه به زمان بارگذاری صفحه، زمان پردازش صفحه، فرایند جستجو و سایر عملیات پویا یا استاتیک، بار دیگر تجارت الکترونیک مجنتو برنده است. ضمن استفاده از حداقل منابع سرور، عملکرد بهینه وب سایت شما را تضمین می کند.

با توجه به نیاز کاربر، تنها چند صدم میلی ثانیه تاخیر در پردازش می تواند شانس وب سایت های تجارت الکترونیکی را با مشتریان بالقوه به طور کامل از بین ببرد. مجنتو، همراه با فن آوری های مدرن مانند Varnish, Memcached, Redis, FPC و گزینه های بهینه سازی شده پایگاه داده ها، می تواند به تناسب نیازهای مشاغل تجارت الکترونیکی و مشتریان خود را تامین کند.

چند وظیفه ای بودن مجنتو

همه ما دوست داریم چندین کار را همزمان انجام دهیم، مجنتو هم به این شکل است. بهترین چیز در مورد magento برای تجارت الکترونیکی این است که به شما امکان می دهد چندین کار را همزمان انجام دهید، و این بستر را فراهم می کند که همزمان با نظارت بر عملکرد وب سایت مجنتو خود، روی کارهای مهم دیگرتان نیز کار کنید. از همه این توضیحات به این واقعیت می رسیم که مجنتو باعث صرفه جویی در وقت گرانبهای شما می شود.

بازرگانان و توسعه دهندگان همچنین می توانند کلیه موارد، صورت حساب ها، اطلاعات مربوط به مشتری را فقط با یک پنل مدیریتی و کاربر پسند که این CMS ارائه می دهد مدیریت کنند.

انعطاف پذیری

همه ما مقتدر بودن را دوست داریم. و مجنتو برای وب سایت های تجارت الکترونیکی این اقتدار را به توسعه دهندگان می دهد. شما به عنوان یک توسعه دهنده می توانید از کنترل کاملی برعملکردهای وب سایت تجارت الکترونیک خود برخوردار باشید.

توجه به این نکته ضروری است که توسعه دهندگان مجنتو همیشه می توانند یک frontend منحصر به فرد و خیره کننده را براساس دسترسی به دستگاه های مختلف توسعه دهند. مجنتو همچنین این فرصت را برای شما فراهم می آورد که بتوانید backend فروشگاه اینترنتی مجنتو خود را با نیازهای خاص برآورده سازید.

تجربه کاربری با موبایل خوب magento

در دنیای آنلاین موبایل حکم فرماست. برای موفقیت در کسب و کار آنلاین خود، باید تمام تلاش خود را برای راحتی کاربرانی که خریدشان را بواسطه گوشی انجام می دهند به کار بگیریم. به همین دلیل است مجنتو برای تجارت الکترونیکی با تلفن های هوشمند سازگار است.

پلتفرم مجنتو از HTML5 پشتیبانی می کند تا تجربه خرید با تلفن همراه را به حداکثر برساند. علاوه بر این، قابلیت تنظیم اندازه تصویر را دارد و از فیلم پشتیبانی می کند.

با وب سایت تجارت الکترونیک مجنتو می توانید هر آنچه را که می خواهید سفارشی کنید. با ویژگی بکش و رها کن، تمام آنچه را می خواهید به دست می آورید، که این یک تجربه خرید استثنایی بواسطه موبایل است.

مجنتو دارای افزونه واکنشگرای موبایل است

سهولت ادغام

مجنتو برای وب سایت های تجارت الکترونیک، این امکان را فراهم می آورد تا به سرعت خدمات شخص ثالث از جمله دروازه پرداخت، برنامه های کاربردی بانک اطلاعاتی، حمل و نقل، پروسه ارسال، پیگیری سفارش و غیره به سرعت ادغام شوند. همچنین، پلتفرم مجنتو با استفاده از ابزارهای داخلی گوگل مانند Google Analytics, Google Checkout, and Google Base به شما کمک می کند تا دورنمایی از عملکرد وب سایت مجنتو خود داشته باشید.

سازگار با موتورهای جستجو (سئو)

سئو هنوز نمرده است. این حرف در مورد CMS مجنتو نیز صادق است. این شامل ویژگی هایی از جمله الگوریتم های سازگار با موتورهای جستجو، نقشه سایت (sitemap)، جا به جایی لایه ها (positioning layer)، بازنویسی URL، برچسب ها، توضیحات و غیره است که به وب سایت تجارت الکترونیک شما کمک می کند تا در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد و به خریداران کمک کند شما را با سهولت کامل آنلاین پیدا کنند. ما به شما توصیه می کنیم تا حد امکان از این ویژگی های سئو استفاده کنید.

منبع: مجنتو

629 بازدید

پست های مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید

comments
1
نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
شکلک :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نحوه ارسال :
کد امنیتی :
ورود به بخش گالری عکس ورود به بخش فیلم و سریال ورود به بخش اینستا آرتیست
مطالب بر اساس
بازدید
جدید ترین
پیشنهادی
×